O nás

Mať strechu nad hlavou? Ako toto povedomé spojenie znie. Pravdaže, i napriek tomu, že je takáto vyhliadka prirodzená a rovnakou mierou i dôležitá, len jej splnenie nemusí vždy stačiť. Samotné vlastnenie strechy čoby samozrejmého prvku akéhokoľvek domu nemusí byť vždy ten prvý krok, ktorý nasleduje dlhoročný komfort. Vyplatí sa totiž už vopred zvážiť, ktoré pokrytie domu vybrať tak, aby slúžilo bez problémov a hlavne s čo najdlhšou trvanlivosťou. Pokiaľ hľadáte niekoho, kto je túto úlohu pripravený excelentne splniť, možno je na čase obrátiť sa práve na nás a zaistiť si tak zvýšenie vlastného pohodlia na dlhé roky.

Naša firma sa primárne orientuje na návrhy a realizácie drevených konštrukcií, a to ako strešných, tak drevostavieb. Ich zhotovovanie robíme predovšetkým klasickým tesárskym variantom, avšak je možné urobiť i realizáciu väzníkovej či stĺpikovej konštrukcie. V prípade väzníkových a krovových variant ponúkame i stavbu strechy na kľúč, teda vrátane klampiarskych prác, zhotovenie krytín, zabezpečenie zateplenia, podhľadu a opláštenia. Sme na základe dohody schopní i niektorých iných menších stavebných úprav. Vďaka našej dlhoročnej skúsenosti a zodpovedajúcim pozitívnym reakciám našich klientov si môžete byť istí, že všetko prebehne podľa Vašich predstav, a to s najvyššou možnou precíznosťou práce.

Firma KROVPLUS, s.r.o. vznikla už v roku 2008 a kládla si za cieľ ponúknuť odborné skúsenosti niekoľkých zakladateľov firmy stavebným investorom. Naše kľúčové pôsobenie na stavebnom trhu, ako už bolo čiastočne spomenuté, zahŕňa navrhovanie, dodanie a montáž drevených väzníkových konštrukcií spojených stykovými plechmi a rovnako tak i kompletných drevostavieb. Ďalej je to dodávanie a montáže strešných krytín, tepelných izolácií, klampiarskych konštrukcií, podhľadov a stien. Ponúkame i spoluprácu projektovým organizáciám a stavebným investorom v rámci navrhovania drevených variantov strešných konštrukcií. Dodávateľom stavieb ponúkame dodavku či realizáciu nami ponúkaných stavebných systémov. Na akékoľvek vlastné realizované projekty poskytujeme šesťdesiatmesačnú záruku. Obráťte sa na nás ešte dnes a skoro sa Vám dostane záruky trvalého komfortu Vášho domu.